Planując plener ślubny warto wziąć pod uwagę to w jakim klimacie podobają się Wam zdjęcia. Podczas spotkania z Parą Młodą, zawsze pytam jakie chcieliby zdjęcia plenerowe. Czy mają zainteresowania, które warto byłoby pokazać na zdjęciach, czy chcą wykorzystać rekwizyty do sesji, oraz jakie miejsca biorą pod uwagę do zdjęć. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na sesje:

Plener w naturze – fotograf ślubny Poznań

Najczęściej jest to las, łąka lub jezioro. Na zdjęcia w otoczeniu przyrody warto umówić się aby wykorzystać zachód słońca. Ujęcia będą miały ciepły, romantyczny klimat.

Plener z pasją – Fotograf na Twój ślub w Wielkopolsce

Miałam przyjemność zrealizować plener z końmi, które są pasją Panny Młodej. Widać więź między człowiekiem a zwierzęciem. Poza tym konie są bardzo fotogeniczne. Jeśli macie psa warto także zabrać go na plener. Z pewnością umili i rozbawi atmosferę a zdjęcia będą bardziej spontaniczne i radosne.

Realizowałam także sesje motoryzacyjne. Zabytkowy samochód to super pomysł na urozmaicenie zdjęć plenerowych. Szczególnie jeśli niespecjalnie dopisze pogoda.

Plener nad wodą

Wielokrotnie robiłam zdjęcia na tle błękitnej wody i skalistego brzegu. Kontrast pomiędzy wodą a białą suknią tworzą warunki do niebanalnych ujęć. Jeśli macie odwagę i możliwość zmoczenia sukni, można zrobić spontaniczne ujęcia w wodzie.

Plener ślubny w pałacu

Jeśli macie ochotę przenieść się do dawnych czasów, polecam plenery na zamkach lub w pałacach. Wyjątkowe wnętrza są niepowtarzalnym tłem do sesji. Do dyspozycji są także ogrody. W jednym miejscu można wykonać wiele różnych ujęć

Plener ślubny z gadżetami

Ciekawym uzupełnieniem ujęć plenerowych są gadżety. Najczęściej są to napisy z imionami par, lub ich zdjęcia z okresu narzeczeństwa. Modne stały się także kolorowe lampiony rozwieszone np. na drzewach lub duży, podświetlony napis LOVE.

You May Also Like