Jak przygotować się do sesji plenerowej?

Wybierając fotografa ślubnego w dużej mierze kierujemy się zdjęciami  z pleneru. Każdy z nas chciałby aby te zdjęcia w wyjątkowy sposób ukazywały nasze uczucia . Jeśli już jakieś zdjęcia podobają nam się najbardziej i wybraliśmy fotografa, umawiamy się na spotkanie w celu poznania oferty i omówienia szczegółów.

Ustalenie koncepcji sesji

Podczas spotkania z Parą Młodą zawsze pytam w jakim klimacie chcieliby zdjęcia oraz czy mają jakieś pasje, które warto by było uwiecznić lub do nich nawiązać podczas pleneru ślubnego.  Sama także proponuję wiele sprawdzonych miejsc na sesje. Jestem również  otwarta na sugestie i pomysły klientów. To bardzo ważne aby przed ślubem ustalić koncepcję sesji ślubnej i mieć pewność, że wizja fotografa pokrywa się z naszymi oczekiwaniami.

fotografia ślubna Poznań, plener ślubny w Poznaniu

plener ślubny Poznań

Makijaż i fryzura

Jeśli nie posiadacie wystarczających umiejętności aby samemu pomalować i uczesać się na plener, warto skorzystać z usług profesjonalisty.  Każda z nas chce poczuć ten komfort dobrego wyglądu na sesji. Piękny makijaż i fryzura sprawią,  że będziecie czuć się pewniej przed obiektywem.

fotografia ślubna Poznań, plener ślubny w Poznaniu

fotograf ślubny poznań

Pozowanie podczas sesji

Niewiele z nas posiada umiejętność pozowania oraz obycia przed obiektywem. Niektórzy mają taką umiejętność wrodzoną ale większość  z nas niestety nie.  Najlepszą radą dla Par jest spontaniczność.  Absolutnie nie stresujcie się podczas sesji. Dobry fotograf sprawi, że sesja będzie ciekawą przygodą a nie męczącym obowiązkiem. Nic tak pięknie nie wygląda na zdjęciach jak widoczna więź między zakochanymi.  Postarajcie się oddać chwili, zapomnieć, że jest z wami ktoś jeszcze i pokażcie prawdziwe emocje.  Złotą radą dla wszystkich pozujących jest spontaniczny uśmiech. To zawsze wygląda dobrze.

fotografia ślubna Poznań, plener ślubny w naturze

plener ślubny w stylu boho

You May Also Like