Plener Eweliny i Arka rozpoczęliśmy w parku w Lubostroniu. W tej małej wsi, w województwie kujawsko-pomorskim mieści się klasycystyczny pałac z 1800 roku.  Jest to bardzo często wybierane miejsce przez pary na sesje poślubne. Ja także wielokrotnie miałam przyjemność tam fotografować. Zależało mi, aby nie powielać schematów i skupić się, nie na architekturze, ale na naturze. Pałac jest bowiem otoczony ogromnym parkiem. Z Eweliną i Arkiem poznaliśmy się przy okazji ślubu siostry Eweliny,
gdzie także wykonywałam zdjęcia. Państwo Młodzi są niezwykle otwarci i spontaniczni. Nie było żadnych problemów ze stresem związanym z pozowaniem. Tak właśnie lubię. Staram się, aby atmosfera była luźna i każdy czuł się swobodnie. Po skończonych zdjęciach w ogrodzie udaliśmy do Myślęcinka, największego w Polsce parku, mieszczącego się zaledwie 3 kilometry od centrum Bydgoszczy. W parku znajdują się interesujące skały i to one były tłem dla naszych zdjęć.
Tego dnia wszystko dopisało, piękna pogoda, nastroje, miejsca. Zapraszam do obejrzenia galerii z pleneru ślubnego Eweliny i Arka.

 

You May Also Like