Wiele Par Młodych decyduje się na ślub jesienią lub zimą. Często powodem tej decyzji jest większa dostępność terminów sal oraz obsługi.   Nie obawiajmy się jednak deszczu i zimna bo to może się także zdarzyć podczas ślubu latem. Warto zaplanować wszystko tak aby nie dać się zaskoczyć pogodzie.

Modne kolory ślubne jesienią

Planując motyw przewodni wesela mamy w tym czasie do wyboru wiele kolorów i naturalnych dekoracji. Modnymi kolorami w tym sezonie są burgundy, rubiny, wszelkie odcienie ciepłych beży a także fioletów. Do dekoracji sali warto wykorzystać to co dała nam natura czyli kasztany, liście, słoneczniki, które kwitną w okresie jesiennym.

Oświetlenie sali weselnej

Jesienią robi się coraz szybciej ciemno, dlatego ciekawym uzupełnieniem wejścia na salę są światełka, np. Cotton balls lub świece w dużych latarniach. Można pokusić się o świece zapachowe, szczególnie zapachy jabłek czy piernika będą nawiązywać do jesiennych klimatów.

Okrycie wierzchnie panny młodej

Dni robią się coraz chłodniejsze dlatego podczas przygotowań trzeba pomyśleć o okryciu wierzchnim. Hitem są delikatne dzianinowe sweterki, które od kilku sezonów zastępują bolerka i żakiety.

Jesienny plener ślubny

Na jesienny plener ślubny polecam lasy i łąki. Poranne mgły sprawiają, że zdjęcia ślubne wyglądają tajemniczo. Ciepłe kolory liści są doskonałym tłem do naturalnych, subtelnych ujęć.

Podsumowując, ślub jesienią jest równie atrakcyjny jak w okresie letnim. Wszystko zależy od naszego przygotowania i pozytywnego nastawienia.

You May Also Like