Ślub Moniki i Jarka.
Reportaż ślubny zaczęliśmy od przygotowań. Już od progu powitał nas piękny uśmiech Panny Młodej. Monika wyglądała olśniewająco.
Przygotowania do ślubu przebiegły w radosnej i spokojnej atmosferze.  Jak na każdym reportażu nie mogło zabraknąć detali. Piękny bukiet ślubny, obrączki, suknia, buty. To wszystko zostało sfotografowane. Po błogosławieństwie rodziców udaliśmy się do kościoła. Monika i Jarek byli cały czas w radosnych nastrojach. Nie było widać stresu związanego z zawarciem małżeństwa. Jasny, przestronny kościół był idealny do fotografowania uroczystości ślubnej. Wesele Państwa Młodych odbyło się w gustownym hotelu w centrum miasta. Państwo Młodzi zadbali o każdy detal.  Za stołem Pary Młodej znajdowała się ściana z kwiatów. Na stołach leżały przepyszne słodkości. Każdy stół przyozdobiony był ciętymi kwiatami w kolorach różu i beżu. Cały wystrój sali był w kolorach jasnego beżu, bieli, różu. O oprawę muzyczną zadbał 6-osobowy zespół. Goście bawili się znakomicie. Jedną ze smacznych atrakcji był tort. Na weselu nie zabrakło zabaw dla dzieci.
O ciekawe atrakcje zadbał animator. Goście mieli do dyspozycji także drink-bar oraz fotobudkę. Jak na prawie każdym weselu po północy odbyły się oczepiny.
Zabawy sprawiły, że wszyscy śmiali się i obserwowali z zapartym tchem kolejne konkurencje.
Wesele było piękne!

You May Also Like