Trendy oraz pomysły ślubne na sezon 2017/2018

Jako fotograf z roku na rok obserwuję zmieniające się trendy ślubne.  Zmiany zaczynają się od kolorów przewodnich , kończąc na dodatkowych atrakcjach podczas wesela.  Jeszcze kilka lat temu pewne atrakcje były uznawane za wymyślne i zarezerwowane  tylko dla nielicznych. Dzisiaj mamy szeroki wybór urozmaiceń tego wyjątkowego dnia i nocy a także dostęp do wielu dekoracji . Na rynku częściej  pojawiają się nowi projektanci sukien ślubnych, którzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przyszłych Panien Młodych.  Piękne suknie ślubne dostępne są także w ofertach wielu sklepów z sukienkami wieczorowymi.

Sezon ślubny 2017 obfitował w styl boho oraz rustykalny. Idealną oprawą do tego typu stylów jest ślub w plenerze. Dominujące kolory w 2018 roku to szarość, koral, róż, brzoskwinia.  W obecnym sezonie obrączki pięknie prezentowały się na mchu w szklanych lub drewnianych pudełkach. Weselne torty przystrojone były naturalnymi kwiatami albo były to tzw. nacked cake, czyli torty bez polewy z widocznym biszkoptem, przystrojone owocami leśnymi. W 2018 roku nadal będzie to w modzie. Na weselu często nie może zabraknąć  fotobudki.  Atrakcja która urozmaici każdą imprezę. Zabawne zdjęcia z fotobudki wklejane są do pamiątkowego albumu. Jest to świetna pamiątka na lata. Kolejną ciekawą atrakcją wesela jest barman. Goście bardzo chętnie korzystają z możliwości spróbowania wymyślnych drinków. Dla najmłodszych także nie może zabraknąć atrakcji. Jeśli na weselu jest grupka dzieci  to dobrym rozwiązaniem będzie wynajęcie animatora. Rodzice będą mogli w spokoju tańczyć i rozmawiać, podczas gdy animator zajmie dzieci ciekawymi zabawami.  Słodkim pomysłem dla wszystkich łasuchów jest kącik słodkości. To  miejsce na sali, gdzie skosztować można babeczek,  deserów oraz innych słodyczy.  Piękną pamiątką z wesela jest zdjęcie z zimnymi ogniami. Jeśli chodzi o suknie ślubne, w tym sezonie dominowały długie suknie z koronkowych gorsetem i  często odkrytymi plecami. W nadchodzącym sezonie nadal modne będą koronki i tiule. Tym bardziej, że stawiamy na minimalizm w romantycznym wydaniu. Wianki na głowie, polne kwiaty będą królowały w 2018 roku.  Hitem będzie duży napis LOVE. Polecam: http://grupa-ok.pl/napislove/   Przy subtelnym świetle z napisu można wykonać bardzo klimatyczne ujęcia.

Czas pokaże jakie trendy będą nadal obecne w 2018 roku.  Mimo wszystkich atrakcji oraz trendów nie ma udanego wesela bez dobrego jedzenia, zespołu oraz zimnej wódki 🙂  Najważniejsze jest jednak, aby w tym wyjątkowym dniu nie zabrakło ludzi, którzy będą z nami tworzyli tą wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę.

You May Also Like